برند نیترومی

برند تجاری نیترومی Nitromi در سال 2022 معرفی و فعالیت خود را با عرضه دو گاز برودتی R-22 و R-134a آغاز کرد. محصولات اصلی آن در حال حاضر گازهای مبرد می‌باشد.

بنیان گاز به عنوان نماینده انحصاری برند نیترومی توانسته است با بهره‌گیری از کارشناسان و متخصصان و با تمرکز بر تحقیق و توسعه تنوع محصولات خود را گسترش داده و اکنون طیف وسیعی از گازهای فریون را شامل می‌شود. این مجموعه آماده است محصولات خود را به مشتریان در ایران و دیگر کشورهای جهان ارائه کند. گازهای نیترومی متناسب با استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید شده که این موضوع رضایت و اعتماد خریداران را به دنبال داشته است. نوآوری، توسعه، کیفیت، مشتری‌مداری و برتری از شاخصه‌های کلیدی برند نیترومی می‌باشند.

محصولات با برند نیترومی

محصولات انواع مختلفی از گازهای برودتی را شامل می‌شود، که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان گازهای فریون R-22 و R-134a نام برد.

گواهینامه‌ها

محصولاتی که با برند نیترومی عرضه می‌شوند از کیفیت عالی برخوردار هستند، که این موضوع منجر به اخذ چند گواهینامه ملی و بین‌المللی استاندارد شده است.

مجموعه بنیان گاز به عنوان نماینده انحصاری برند نیترومی در ایران با بهره‌گیری از برترین کارشناسان فروش آماده ارائه هرگونه مشاوره در زمینه فروش گازهای برودتی یا فریون و هم‌چنین خدمات پس از فروش این محصولات به مشتریان عزیز می‌باشد. 

از آن‌جایی که محصولات با برند نیترومی (برند تجاری ثبت شده توسط این مجموعه) عرضه می‌شوند به صورت مستقیم، بدون واسطه و با قیمت اصلی و مناسب در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

سوالات متداول

محصولات این برند بسیار متنوع بوده و انواع متفاوتی از گازهای سردساز را شامل می‌شود. تولید آن‌ها براساس استانداردهای روز دنیا صورت می‌گیرد که این باعث کیفیت بالای محصولات نیترومی شده است.

این عزیزان می‌توانند خرید خود را به صورت مستقیم از وبسایت فروشگاه بنیان گاز (به صورت آنلاین) یا از طریق کارشناسان ما در مجموعه انجام دهند.

تماس سریع