درباره بنیان گاز پیشرو

مجموعه بنیان گاز پیشرو به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان اصلی گاز هلیوم، انواع کپسول ها و مخازن گازهای صنعتی و طبی در ایران مفتخر است با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا، متضمن خدمات ارزنده فروش و همچنین پس از فروش نظیر آموزش، نصب و راه اندازی، تعمیرات، و تامین قطعات یدکی محصولات تحت پوشش خود باشد.

این مجموعه علاوه بر آن در زمینه تامین آشکارسازهای گازهای سمی و قابل اشتعال و تجهیزات آن ها از کمپانی هایی نظیر  Honeywell Bw ،Dräger،  MSA و HW و همچنین گازهای آزمایشگاهی و کالیبراسیون از کمپانی CalGaz برای مراکز صنعتی کشور، به ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، معادن و نیز سازمان های ایمنی و آتش از تخصص و سوابق ارزنده ای برخوردار می باشد.

 

about as bonyangas

از ابتدای تاسیس، خط مشیء اصلی این مجموعه برپایه پاسخگویی دقیق و به موقع و نیز مشتری مداری بوده،  که این امر اطمینان خاطری برای مشتریان و طرف های تجاری که با مجموعه ای نظام مند درحال همکاری هستند، می باشد.

در مجموعه بنیان گاز پیشرو با تمام توان برآن هستیم که به واسطه برخورد صادقانه، ارائه کالای باکیفیت، خدمات مستمر پس از فروش و مطالب مفید و به روز علمی، گامی بلند در جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان برداشته و پاسخگوی نیازهای صنایع مختلف کشور نیز باشیم.

مدیرعامل

سعید معارف

جناب آقای سعید معارف در رشته مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل شده اند. ایشان از سال 1386 در زمینه فروش و واردات سیلندرها و نیز گازهای صنعتی مشغول به فعالیت هستند. اکنون مدیریت شرکت بنیان گاز پیشرو را برعهده دارند.

الگوی سازمانی

Behrad Mohammadi

بهراد محمدی

کارشناس فروش

دانش آموخته رشته مهندسی معدن و مهندسی ایمنی و بهداشت و محیط زیست و کارشناس ارشد کامپیوتر می باشد. وی در طول  17 سال گذشته به طور تخصصی در امور مشاوره و تامین و تجهیز صنایع مختلف کشور در امور ایمنی و گازسنجی و تامین گازهای صنعتی خالص فعالیت دارد.

Habibi

مهیار حبیبی

کارشناس فروش

دانش آموخته رشته شیمی کاربردی و کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار می‌باشد.

وی سابقه ۱۴ سال به صورت تخصصی در امور مشاوره و فروش خدمات و صنعت فعالیت دارد.