درباره ما

بنیان گاز به عنوان نماینده رسمی شرکت Hanwei Electronics با نام تجاری HWsensor در ایران، مفتخر است با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا، متضمن خدمات ارزنده فروش و پس از فروش از جمله آموزش، نصب و راه اندازی، تعمیرات و تامین قطعات یدکی محصولات تحت پوشش خود همچون تجهیزات آشکارساز گازهای سمی و قابل اشتعال از کمپانی هایی همچون HW، Honeywell BW، Drager،  MSA و گازهای آزمایشگاهی و کالیبراسیون از کمپانی CalGaz در مراکز صنعتی کشور، خصوصا صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، معادن و نیز سازمان های ایمنی و آتش نشانی باشد.

از ابتدای تاسیس این شرکت، پاسخگویی دقیق و به موقع و مشتری مداری، خط مشیء اصلی این مجموعه بوده و این امر برای مشتریان و طرف های تجاری اطمینان خاطری بوده که با مجموعه ای نظام مند درحال همکاری هستند.

در بنیان گاز با تمام توان برآنیم که از طریق برخورد صادقانه، ارائه کالای با کیفیت، خدمات پس از فروش مستمر و ارائه مطالب علمی و کاربردی بروز، در جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، پاسخگوی نیازهای صنایع مختلف کشور باشیم.

 

تصویر معرفی درباره بنیان گاز

مدیرعامل

جناب آقای امیرحسین شریفی

امیرحسین شریفی

جناب آقای امیرحسین شریفی فارغ التحصیل رشته MBA Marketing از دانشگاه مدیریت صنعتی می باشند. ایشان موسس و مدیر عامل شرکت بنیان گاز می باشد.

الگوی سازمانی