درباره ما

مجموعه بنیان گاز به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان اصلی گاز هلیوم، انواع کپسول ها و مخازن گازهای صنعتی و طبی در ایران مفتخر است با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا، متضمن خدمات ارزنده فروش و همچنین پس از فروش نظیر آموزش، نصب و راه اندازی، تعمیرات، و تامین قطعات یدکی محصولات تحت پوشش خود باشد.

این مجموعه علاوه بر آن در زمینه تامین آشکارسازهای گازهای سمی و قابل اشتعال و تجهیزات آن ها از کمپانی هایی نظیر  Honeywell Bw ،Dräger،  MSA و HW و همچنین گازهای آزمایشگاهی و کالیبراسیون از کمپانی CalGaz برای مراکز صنعتی کشور، به ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، معادن و نیز سازمان های ایمنی و آتش از تخصص و سوابق ارزنده ای برخوردار می باشد.

از ابتدای تاسیس، خط مشیء اصلی این مجموعه برپایه پاسخگویی دقیق و به موقع و نیز مشتری مداری بوده،  که این امر اطمینان خاطری برای مشتریان و طرف های تجاری که با مجموعه ای نظام مند درحال همکاری هستند، می باشد.

در مجموعه بنیان گاز با تمام توان برآن هستیم که به واسطه برخورد صادقانه، ارائه کالای باکیفیت، خدمات مستمر پس از فروش و مطالب مفید و به روز علمی، گامی بلند در جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان برداشته و پاسخگوی نیازهای صنایع مختلف کشور نیز باشیم.

تصویر معرفی درباره بنیان گاز

مدیرعامل

جناب آقای امیرحسین شریفی

امیرحسین شریفی

جناب آقای امیرحسین شریفی فارغ التحصیل رشته MBA Marketing از دانشگاه مدیریت صنعتی می باشند. ایشان موسس و مدیر عامل شرکت بنیان گاز می باشد.

الگوی سازمانی