جدیدترین ها

گاز ازت چیست؟

گاز نیتروژن چیست و چه کاربردهایی دارد؟ از مواد غذایی و آتش نشانی تا صنایع فولاد و پزشکی! با مهمترین مصارف نیتروژن آشنا شوید.

ادامه مطلب »
آیا امکان سفارش و خرید آنلاین وجود دارد؟

بله امکان سفارش و خرید آنلاین تمامی محصولات صنعتی و ابزارآلات از سراسر کشور وجود دارد.

آیا بنیان گاز به تعمیرات ابزارآلات می‌پردازد؟

بله می‌توانید در صورت انجام تعمیر هر یک از ابزارآلات با کارشناسان بنیان گاز هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

آیا خدمات پس از فروش مچون آموزش وجود دارد؟

بله شما به راحتی می‌توانید با هماهنگی با کارشناسان بنیان گاز از خدمات پس از فروش مطلع شوید و هر گونه خدماتی ازجمله آموزش لازم را دریافت کنید.

ابزارآلات بنیان گاز از چه کمپانی‌های تامین می‌گردد؟

بنیان گاز به منظور خفظ ارزش‌های سازمانی اولویت و وظیفه خود را جلب رضایت مشتریان دانسته است، ما با بهره‌گیری از تکنولوژی روز به ارائه خدمات ارزنده فروش محصولات و تامین قطعات یدکی محصولات تحت پوشش،خدمات پس از فروش؛ آموزش، نصب و راه‌اندازی و تعمیرات می‌پردازیم.

برند تنها یک نام تجاری نیست و تامین محصولات به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر و محصولات با کیفیت از کمپانی‌های بزرگ نقش بسزایی دارد، به همین منظور ما از کمپانی‌‌های بزرگ همچون HWsensors ، Honeywell BW ، Dräger ، MSA و گازهای آزمایشگاهی و کالیبراسیون از کمپانی CalGaz در مراکز صنعتی کشور، خصوصا صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، معادن و نیز سازمان‌های ایمنی و آتش‌نشانی محصولات خود را تهیه و توزیع می‌نماییم.

آیا امکان سفارش محصولی که در سایت نیست وجود دارد؟

بله، در صورت آنکه مایل بودید محصولی را سفارش دهید که جز لیست موجودی محصولات بنیان گاز نیست، بهتر است با کارشناسان تماس حاصل نمایید در ظرف مدت زمان کوتاه محصول برای شما تهیه گردد.

about as bonyangas
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
جستجو
×